APIE BENDROVĘ

UAB „GREEN LINE BALTIC“ – oficialus Italijos gamintojų DERBE (Regene), DELTA BKB (PROKAPIL, A3, Naturale) tiekiamos gydomųjų plaukų priežiūros priemonių, natūralios kosmetikos, kūdikių odos priežiūros priemonių platintojas Baltijos šalyse.   UAB „GREEN LINE BALTIC siūlo šiuolaikines profesionalias, gydančias kosmetines priemones, galinčias įveikti daugumą plaukų ir galvos odos ligų bei problemų.

Sveiki, išpuoselėti plaukai ir galvos oda su profesionalų rekomenduojama kosmetika iš gamtos!

Efektyvios ir profesionalų rekomenduojamos galvos odos ir plaukų priežiūros priemonės sukurtos Italijoje, DERBE ir DELTA BKB laboratorijose. Daugiau nei 50 metų šios priemonės yra šios srities lyderės Italijoje. Visi gamybos etapai griežtai prižiūrimi. Produktai sukurti iš augalinių sudedamųjų dalių, be gyvulinės kilmės priedų. Priemonių liniją sudaro putojantys šampūnai, valomieji aliejai, įtrinamieji losjonai ir kaukės įvairioms galvos odos ir plaukų problemoms spręsti ir skirta: normaliems plaukams ir jautriai galvos odai, linkusiems riebaluotis, nusilpusiems, pažeistiems arba dažytiems, intensyviai slenkantiems plaukams, pleiskanoti linkusiaiems plaukamsgalvos odai. Taip pat pristatoma atkuriamoji apsaugos priemonių linija, stabdanti plaukų galiukų sausėjimą, lūžinėjimą bei plaukų šaknų pažeidimus.

  • Regene plovimo priemonių veiklioji medžiaga, sudaranti standžią putą,– tai laurilo gliukozidas, išgaunamas iš kokosų aliejaus (lauril-) ir cukraus (gliukozės). Ji švelniai valo ir mažina galvos odos paviršiaus įtampą;
  • Pagrindinės sudedamosios preparatų dalys: vitaminai A, B, E, PP, H, biotinas, hidrolizuoti sojų baltymai, ryžių baltymai, kviečių baltymai, pipirų, ženšenių šaknų, varnalėšų šaknų, hamamelių aliejų ekstraktai, bičių pienelis, bičių vaškas, bičių pikis, pantenolis ir kt.;
  • Veikliosios medžiagos yra hipoalerginės, dėl to gali naudoti paaugliai;
  • Visi preparatai sukurti tik iš augalinių sudedamųjų dalių, be gyvūninių ar sintetinių priedų;
  • Priemonės nesukelia pripratimo sindromo, t. y. nustojus jas naudoti, problema neatsinaujina;
  • Neatliekami bandymai su gyvūnais (LAV sertifikatas).

 

Plaukų priežiūros mokslas

Statistika rodo, kad šiandien kas antra gražiosios lyties atstovė ir kas penktas vyras nėra patenkinti savo plaukų būkle.

Kasdien mums tenka susidurti su grožiui kenkiančiais veiksniais: žalingu aplinkos poveikiu, stresu, plovimo priemonėmis. Dėl to išnyksta plaukų natūralus blizgesys, jie pasidaro trapūs, išsausėja ir pradeda slinkti. Ypač daug tipinių problemų kyla rudenį ir pavasarį. Tačiau tik nedidelė dalis moterų ir vyrų apsilanko pas gydytoją – trichologą, daugelis stengiasi plaukų problemas spręsti savarankiškai, namų sąlygomis, tačiau tik dalis turi reikiamų žinių ir įgūdžių.

Kiekvienai problemai – konkretus ir veiksmingas sprendimas

Profesionalios, padedančios gydyti kosmetinės priemonės siūlomos probleminiams plaukams ir galvos odai, sukurtos pagal specialias formules bei naudojant užpatentuotas technologijas. Vieni šių preparatų turi regeneraciją skatinančių savybių, kiti – skirti plaukų svogūnėlių stiprinimui, plaukų slinkimo prevencijai ir jų augimo skatinimui, treti, turintys specialaus hidrolizuotų kviečių baltymų, – atkuria keratino trūkumą, gerina plaukų keratinizacijos procesą, stiprina plaukus ir apsaugo juos nuo lūžinėjimo. Buvo sukurtos specialios priemonės plaukų slinkimą sukeliančių ligų profilaktikai, atsižvelgiant net ir į nėščiųjų bei žindyvių problemas. Tai preparatai, pripildyti natūraliomis sudedamosiomis medžiagomis, stiprinantys plaukų šaknis ir stabdantys jų slinkimą. Dar viena preparatų grupė yra skirta galvos odos pažeidimams, kaip antai pleiskanoms, seborėjiniam dermatitui, gydyti.